BDT YAZILIM, 2009'dan beri CAD/CAM/CAE çözümlerinde müşterilerine Siemens PLM Software ve Sigmatek ürünleri başta olmak üzere çeşitli yazılım – donanım satış, satış sonrası teknik destek ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Zamanı verimli kullanmanın rekabet gücünü etkilediğini biliyoruz. Bu süreçte rekabet koşullarını sizin lehinize çeviren bir bilgisayar destekli tasarım yazılımına sahip olmak sizi bir adım öne taşıyacaktır.

Ürün tasarım sürecinde maliyet ve operasyonel yüklerin azalması istenir. Bunun için beklentilerinize cevap verecek nitelikte bir CAD programına ihtiyacınız olacaktır. BDT Yazılım’ın size sunduğu, dünya devi Siemens’in bir ürünü olan Solid Edge ile, artık 3 boyutlu tasarım dünyası yeniden programlanıyor!

Solid Edge, ürün tasarımının gerekli olduğu tüm sektörlere hizmet verebilmektedir. Makine, otomotiv, beyaz eşya, havacılık, kalıp üretimi, mobilya tasarımı ve daha birçok sektörde Solid Edge fonksiyonelliğini verimli bir şekilde kullanmak mümkündür.

Boğaziçi Yazılım, Siemens PLM Software ürünlerinin Türkiye distribütörüdür. BDT Yazılım, Boğaziçi Yazılım A.Ş.'nin bayisidir.

BDT Yazılım 2015 yılından itibaren SigmaTEK Systems firmasının SigmaNEST, SigmaTUBE, SigmaBEND, SimTrans, ve SigmaMRP ürünlerinin Türkiye distribütörlüğüne başlamıştır. Sigmatek ürün ailesi sac metal sektörünün ihtiyacı olan tüm yazılımlara sahiptir. Sac plaka üzerine otomatik dizilimden (nesting) sac kesimine, stok tutmaktan CRM’e (müşteri ilşkileri), raporlamadan MRP’ ye uzanan çok geniş yelpazede müşterilerine çözümler sunar.